Po wykonanej usłudze prania i czyszczenia, prasujemy je i składamy powierzone nam materiały. W takiej formie odzież, pościel, obrusy i inne tekstylia trafiają z powrotem do Klienta. Staramy się, aby były od razu gotowe do ponownego użycia.

Oferujemy profesjonalny magiel w Gdańsku i Kosakowie. Odbieramy i zwracamy tkaniny bezpłatnie od Klientów podczas wizyty domowej oraz od firm. Zapewniamy darmowy transport każdej ilości tekstyliów w tę i z powrotem. Nie muszą Państwo martwić się zatem o wynajęcie zewnętrznej firmy przewozowej lub samodzielne dostarczenie nam tkanin.

Fachowy sprzęt i obsługa

Wykonujemy usługi na najwyższym poziomie, dbając o każdy szczegół. Pierzemy i malujemy tkaniny za pomocą profesjonalnego sprzętu. Nasi pracownicy tworzą wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która zna się na swoim fachu. Dzięki temu dostarczane nam tkaniny zachowują po prasowaniu swoją naturalną formę i właściwości.

Dokładnie wypracujemy nawet najmniejszy szczegół. Plisy, falbany, zakładki nie stanowią dla nas żadnego problemu. Gwarantujemy, że ubrania, obrusy, pościel i inne tekstylia wrócą do Państwa czyste i dokładnie wyprasowane.